Chelsea obnovil své vedení na vrcholu Premier League

Go down

Chelsea obnovil své vedení na vrcholu Premier League

Post by Admin on Wed Apr 26, 2017 6:28 pm

Chelsea obnovil své vedení na vrcholu Premier League na sedm bodů s přesvědčivým vítězstvím nad Southamptonem u Stamford Bridge.
Antonio Conte měl za sebou svou výhodu po Tottenhamu po ztrátě blues v Manchesteru United - ale to byla důrazná reakce, která následovala po sobotním finálovém utkání FA Cupu proti jejich londýnským soupeřům. Eden Hazard a Diego Costa byli oba v startovní sestavě po Wembley a byli klíčovými postavami. Belgičan dal Chelsea dopředu s malým náskokem po pěti minutách.
Bývalý záložník Chelsea Oriol Romeu se sbalil v ekvalizéru pro Svaté, předtím, než Gary Cahill v čele titulu nastavil tempo zpět vpředu vpravo na poločas, chvíli, kdy se skutečně rozhodlo o umístění bodů. Costa potvrdil Chelsea nadřazenost s hlavičkou brzy v druhé polovině předtím, než vstřelil jeho druhý s malým výstřel pozdě.
Ryan Bertrand, jiný bývalý muž Chelsea, byl v cíli v umírajících sekundách - ale vítězství bylo zajištěno pro Conteho muže a nyní musí Spurs reagovat ve formálním krystalovém paláci ve středu.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum