Zde je 10 věcí, které jsme se naučili v Premier League o víkendu

Go down

Zde je 10 věcí, které jsme se naučili v Premier League o víkendu

Post by Admin on Mon Dec 12, 2016 6:28 pm

Chelsea obnoven tříbodového Premier League vedení po 12. gól Diego Costa sezony zlomil West Brom je houževnatý odpor na Stamford Bridge.
Manchester United skončil frustrující běh čtyř po sobě jdoucích doma kreslí v lize s impozantní 1-0 vítězství nad Tottenham na Old Trafford, s laskavým svolením první gól Henrich Mchitarjan je v lize.
Liverpool upustil dva body na West Ham, ale to mohlo být ještě horší, kdyby nebylo pro Darren Randolph gaffe. Také v neděli, Southampton záznam podpisu Sofiane Boufal také skóroval poprvé v Premier League jako Saints hranami kolem Middlesbrough 1-0 u St Mary. V sobotu, Watford narušit Everton 3-2 na Vicarage Road s Stefano Okaka oznámil jeho příchod ve velkém stylu s manželskou postelí, zatímco Arsenal musel přijít zezadu porazit Stoke 3-1.
Hull City a Crystal Palace nemohly být odděleny a skončil 3-3, ale Swansea vylezl z dolní části tři výhrou 3-0 nad Sunderlandem. V šoku z víkendu, Leicester byly přesvědčivé 4-2 vítězové nad Manchesterem City s Jamie Vardy - možná ještě více šokující - vstřelil svůj první hattrick pro lišky.


Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum