Manchester City se vyšplhal na druhé místo v Premier League

Go down

Manchester City se vyšplhal na druhé místo v Premier League

Post by Admin on Tue Dec 27, 2016 5:24 pm

Josep Guardiola návštěvníci byli daleko od jejich sypký nejlepší cestě k jejich 12. vítězství v sezóně, ale byl přesto dobrá hodnota za vítězství, které jim udržuje sedm bodů za sebou vedoucích Chelsea.
Yaya Touré je trest, který uděluje po neohrabaného výzvě Andrew Robertsona na Raheem Sterling, nastavte návštěvníky na cestě před Kelechi Iheanacho přidal druhý z blízka a Curtis Davies připustil vlastní gól v posledních několika sekundách.
Hostitelé hrál dobře v místech a viděl druhé poloviny header Michael Dawson je vymazán z vybrané linky Bacary Sagna, ale jejich návrat jedno vítězství v 16 utkáních je usvědčující statistika, která ukazuje pouze jeden výsledek na konci sezóny. A to se neztratí na Tigers fanoušky, aby strana dno na Štědrý den mají jen zůstali vzhůru třikrát v 24 ligových sezon.
Hráči Guardiola se nebude vydělávat mnoho stylů bodů za tímto posledním vítězství, ale konečný výsledek je vše, na čem záleží, jak se ucházet zůstat v kontaktu s Antonio Conte je létání leaders.After počínaje prosincem s back-to-back ztrát Chelsea a mistrů Leicester, Man Město nyní zdají být pohodlně zpět do vítězného drážky s devíti bodů z devíti.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum