Premier League champions riziku sestupu

Go down

Premier League champions riziku sestupu

Post by Admin on Fri Feb 10, 2017 4:50 pm

Premier League champions Leicester jsou v sestupu bitvě. V květnu loňského roku, Leicester boss Claudio Ranieri stál vedle Andrea Bocelli na King Power během strhující ztvárnění Nessun Dorma poté, co jeho tým se vzpíral šance 5000/1, aby bylo dosaženo ‚nemožné‘ a vyhrát Premier League.
Rychlý posun vpřed devět měsíců a lišky jsou v potížích, pouze jeden bod nad seskoku s pověstí o rozdělení mezi hráči a trenér. Nicméně, King Power svědkem vítanou podporou ve středu po prodloužení, 3-1 vítězství nad Derby v FA Cupu čtvrté kolo skončilo běh pět her bez vítězství ve všech soutěžích.
Ranieri muži také postupoval od stádiích skupiny Ligy mistrů, vyhrál čtyři ze šesti v Evropě a ztrácí pouze jednou - byť 5-0 bušení v Portu. Jamie Vardy nastřílel 24 gólů v minulé sezóně, ale vsítil jen pětkrát tento termín z pouhých devět střel na cíl - s hat-trick přicházet lišek 4-2 vítězství nad Manchesterem City v prosinci. Mezitím 2015/16 PFA Player of the Year Rijád Mahriz se chytil jen tři branky poté, co skóroval 17 v minulé sezóně.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum