Držitelé o krok blíž k Champions League čtvrtfinále

Go down

Držitelé o krok blíž k Champions League čtvrtfinále

Post by Admin on Thu Feb 16, 2017 6:01 pm

Ronaldo našel jeden na jednoho s postupující Reina, ale místo střelby na jeho stranu do vedení, když nevysvětlitelně plály svou šanci vysoko nad břevno. Hamsik mohlo učinit skutečnou mzdy o pět minut později, ale vypálil jen rozšířily nadějné z insigne kříže.
V posledním aktu bohatě zábavnou prvního pololetí to bylo v reálném který málem chytil tu výhodu, když Benzema vystřelil porazit Reina ale zasáhla základnu sloupku před Raphael Varane blýskl záhlaví široký z výsledného rohu. Napoli začali druhou polovinu na přední nohu, ale Kroos dělal to 2-1 čtyři minuty po restartu aplikace řízení výstřel prvního časového omezení Za poslední Reina od Ronaldo palce perfektní pravicové kříže.
A Casemiro svítí Bernabeu v 54. minutě, kdy se vrhl na poloviční vzdálenost vyvrtat nádherné smyčky salvu minulosti Reina z dlouhé řady. Ronaldo a Casemiro oba by chybět další šance pro real před Napoli shromáždil, a měly by se snížili deficit na 68 minut, když Dries Mertens plápolal jednoduchou šanci nad břevno poté, co byl zřízen Jose Callejon.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum