Manchester City 1-1 Celtic hity a mine

Go down

Manchester City 1-1 Celtic hity a mine

Post by Admin on Wed Dec 07, 2016 5:55 pm

Celtic držel Manchester City do 1-1 remíza na Etihad ve finální hře skupiny své kampaně Ligy mistrů a několik hráčů vystupovaly ze zajímavé setkání.
Hra nastupuje jasně a přestože vyhasl ven masivně ve druhém, hráči z každé strany zapůsobil jako keltský skončil dno své skupiny as Město postupovalo jako běžci nahoru. Pep Guardiola dělal výběr začít Pablo Zabaleta ve středu pole, zatímco Kelechi Iheanacho dostal kývnutí napřed před stolici Sergio Aguero.
výběr týmu Guardiola je zdvižená obočí když fanoušci viděli full-back Pablo Zabelta by se začíná ve středu pole. Argentinská začala po boku Fernandihno v záloze dva a byl vlastně slušný. Dvakrát se postavil Kelechi Iheanacho pryč na branku se dvěma hladkými průchodů v prvním pololetí a byl složen a kreativní na míč.
Zabalet vliv zmizel ve druhém pololetí, které mohlo být vedlejším účinkem 31-letý žádán, aby hrát pole pole prakticky vůbec poprvé ve své kariéře. Ale koneckonců, není katastrofální rozhodnutí z Guardiola, takže Zabaleta je hit pro nás.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum