United měli zbavit své levičáky

Go down

United měli zbavit své levičáky

Post by Admin on Fri Dec 02, 2016 11:44 am

Dobrý výsledek United ve středu, ale stále pocit, že by mohl získat více s trochou taktické změny. Spojené byly vymezeny v minulosti, že mají rychlý vzrušující levičáky, ale s absolutní absencí z nich právě teď, proč se tlačit to přes stále? Jejich nejlepší možnosti křídla jsou Mata (číslo 10), Rashford (útočník), nebo Memphis (skutečná záložníka, vlastně kalhoty). Proč ne jen příkop to všechno dohromady a hrát více jejich rozsáhlé nabídky záložníků, a dát jim trochu volnosti?
Záloha 5 Schneiderlin, Pogba, Herrera, Mata a Mkhitaryan by přemoci většina týmů, že mám na dotek a rychlost projíždějících vyrovnat se s "dopravní zácpy", která je obvyklá stížnost zde.
Není nic zastavit jim děje 442,433,4231 etc v obraně, tito hráči jsou natolik zručný stisknout plné zády, a je-li Mata je dostatečně rychlá pro přehrávání široké, takže je zbytek z nich.
S Ibrahimovic pracuje jako vysoký otočný bod pro hráče běžet pryč oni by být schopen provést celou řadu příležitostí s mnoha obrany, kteří nejsou schopni zvládnout. Stejně jako, jak Liverpool kopal, které mají "útočníka" s cílem zlepšit jejich útok, Spojené mohl příkopu levičáky a skončí pod kontrolou mnohem více zápasů.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum