Pět důvodů, Manchester United, musí porazit Chelsea podpisem Antoine Griezmann

Go down

Pět důvodů, Manchester United, musí porazit Chelsea podpisem Antoine Griezmann

Post by Admin on Tue Nov 29, 2016 3:16 pm

Zeptejte Premier League fanoušky, kteří by nejraději svého klubu, aby podepsaly a devětkrát z deseti bude odpověď buď Lionel Messi nebo Cristiano Ronaldo - samozřejmě.
Mourinho aby SHOCK tah cutprice Chelsea hvězda v okně přenosu ledna. Nicméně, s ani při pohledu pravděpodobné, že opustí Španělsko v dohledné době, takoví jako Manchester United, Chelsea a Manchester City posoudí další reálné možnosti.
Během víkendu, Atletico Madrid superstar Antoine Griezmann oznámil, že kdyby měl přejít z Calderon by bylo buď jiný španělského klubu či strany v Premier League. Francouzský útočník dokonce připustil v listopadu, že pravidelně ptá krajan Paul Pogba o životě na United po záložník podepsal na tečkovanou čáru na Old Trafford v létě.
S Red Devils bojuje před brankou v této sezoně, a to navzdory přistání Zlatan Ibrahimović na začátku července, Jose Mourinho musí zajistit, že si nenechte ujít loď na Griezmann. Griezmann míří do jeho vrcholných let a Spojené musí učinit vše, co je v jejich silách, aby proti zjištěnému talismanic 25-letý vstupu do soupeře měli příležitost přijít o.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum