Manchester United 4-0 Feyenoord hodnocení hráčů

Go down

Manchester United 4-0 Feyenoord hodnocení hráčů

Post by Admin on Fri Nov 25, 2016 3:39 pm

Wayne Rooney se otočil hodiny v noci, aby prokázal, že je volání čas na jeho třpytící kariéru žádný smysl. Rooney profesionalita byla zpochybněna, kdy se objevily fotografie z něho chlastání až 5 hodin ráno v Anglii povinnost před téměř dvěma týdny.
Ale on ukázal, proč právě jeho kariéra není poslední šance společenská místnost s virtuózní cíl, který vyvolal vzpomínky na něj v jeho okázalosti a napomáhat k čepici majestátní výkon. Vykoupení také přišel o Henrich Mchitarjan, konečně přinesl z chladného Jose Mourinho, kteří odpověděli osvětlením Old Trafford s temperamentní displejem. Ale večer patřil Rooney, jehož cílem přesunul ho na jeho vlastním dopředu Ruud van Nistelrooy jako United všech dob přední střelec v Evropě s 39 cíli.
Cílem ho rovněž vzala na prahu dalšího historie, jen jeden za Sir Bobby Charlton dlouhotrvajícímu záznamu 249 pro United. Poté, co zastínil Charlton v Anglii gólů rekord, Rooney je na pokraji převzetí do vlastnictví jeho Spojených jednoho příliš, aby cement jeho místo jako legendu Old Trafford. Mkhitaryan, vyhoštěn Mourinhem od jeho katastrofální 45-minutové výlet v United 2-1 derby porážce Manchester City opět v září, také měl pravdu dokázat. Byl to jeho první start od té nešťastné vzhledu a ospravedlnil jeho zařazení, šíří paniku mezi hráči Feyenoord s jeho přímého chodu a ochotu vzít na soupeře.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum