Milujeme fotbalovou hvězdu a dressy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lucas Moura header dents Arsenal Ligy mistrů naděje

Go down

Lucas Moura header dents Arsenal Ligy mistrů naděje Empty Lucas Moura header dents Arsenal Ligy mistrů naděje

Post by Admin Thu Nov 24, 2016 3:50 pm

Arsenal vypadat nastavit až do konce druhé ve skupině A poté, co Lucas Moura skóroval pozdní hlavičku prohlásit za neplatné rázné Arsenal comeback proti PSG.
Wenger, který věděl, že vítězství by viděl jeho tým vyhrál skupinu před svými francouzskými soupeři, podal Olivier Giroud start poté, co útočník vsítil pozdní ekvalizér proti Manchesteru United v sobotu. Přes časné optimismus, to bylo PSG, který se ujal vedení v 18. minutě, když plodný útočník Edinson Cavani vklouzl na vzdálenější tyč hrabat domů centr z Blaise Matuidi.
Nicméně, Giroud splatila víru znázorněnou na něj Wenger podle chladně převodu z pokutového kopu těsně před poločasové tribunu po Grzegorz Krychowiak snížil Alexis Sánchez. Návrat byl dokončen v druhé polovině, kdy Marco Verratti obrátil míč kolem svého vlastního gólmana v 60. minutě. S koncem tlakem od Unai Emery týmu Arsenal se snažil udržet svou opozici a viděla Lucase 'záhlaví vychýlit Alex Iwobi na úroveň zápasu na 2-2.