Paul Pogba je Manchester United přešetřování Fifa

Go down

Paul Pogba je Manchester United přešetřování Fifa

Post by Admin on Wed May 10, 2017 12:59 pm

Fifa zahájila vyšetřování převodu Paul Pogby z Juventusu do Manchesteru United, potvrdila Fifa.
Peníze Josefa Mourinha na 89 milionů liber byly světovým rekordním poplatkem. Francouzský mezinárodní tým rozbíjel předchozí kritérium, které Cristiano Ronaldo odstoupil od Old Trafford do Realu Madrid.
Ale po úniku dokumentů ukázalo, kolik super-agenta Mino Raiola získal od dohody, fotbalové řídící orgán nyní zahájil vyšetřování dohody.
Tvrdí se, že Raiola získal z transferu neuvěřitelných 41 milionů liber, což je předmět šetření. Poplatek byl řešen ve své nové knize Football Leaks a byl rozdělen na tři oddělené platby.
Raiola údajně zaplatila procento z poplatku za transfer, který činil zhruba 22,8 milionu liber, budoucí splátky ve splátkách (16,39 milionu dolarů) a dodatečná platba jeho agentuře v Monaku (2,2 milionu dolarů). Fifa potvrdila, že hledají objasnění Nad tím, kdo byl zapojen do procesu a kolik bylo zaplaceno. Pogba dorazil do léta těžkých výdajů pro Red Devils, s Henrikem Mkhitaryanem a Ericem Baillym, kteří přicházeli, a přivezli také švédského velkého Zlatana Ibrahimoviče na bezplatný transfer.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum