Antonio Conte připouští rozkoš v představení Cesc Fabregas o Blues

Go down

Antonio Conte připouští rozkoš v představení Cesc Fabregas o Blues

Post by Admin on Tue May 09, 2017 6:06 pm

Antonio Conte získal chválu na Cesc Fabregas, který měl za to, že šampión Španělska vyhrála vítězství 3: 0 v Chelsea nad Middlesbrough.
Blues se v pondělí večer ujal vítězství, aby se přesunul do jedné vítězství titulu Premier League a potvrdil, že Boro se po šampionátu dostal až na jeden rok v horním letu. Fabregas hrál klíčovou roli v dominantním výkonu lídra ligy, čímž vytvořil první gól - i když nebyl připsán na pomoc - a založil Nemanja Matic na třetí stávku noci.
Navzdory sezóně, ve které se zdá, že Fabregas není nic víc než možnost zálohování a potenciálně se chystá odjet do západního Londýna, Conte oslavil španělský hráč s chválou. Chelsea může vyhrát svůj pátý titul v Premier League v pátek večer a zvítězit proti West Bromu v Hawthornech, aby získal Conte jeho první stříbro v angličtině.
S takovým úspěchem v dohledu vyzval Italové své hráče, aby se zaměřili a vyhrál titul podle svých vlastních podmínek, než aby museli čekat, až bude Tottenham na druhém místě hrát a doufá v jejich výsledek.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum