Hat-trik hrdina Ronaldo připomíná Madrid fanouškům přestat pískat

Go down

Hat-trik hrdina Ronaldo připomíná Madrid fanouškům přestat pískat

Post by Admin on Wed May 03, 2017 12:01 pm

Po jeho nejnovějším hrdinství pro stranu Zinedine Zidane, portugalština prohlásila, že prostě chce, aby fanoušci přestali cítit s pískem.
Real Madridová hvězda Cristiano Ronaldo zopakovala svou touhu, aby nebyl hvízdán po tom, co pomohl jeho straně k přesvědčivému semi-finálovému vítězství prvního kola Ligy mistrů nad Atletico Madrid. Ronaldo udeřil hattrick - svůj sedmý v soutěži - v Santiagu Bernabeu v úterý, aby inspiroval držitele k vítězství 3-0, přičemž muži Zinedine Zidane položili jednu nohu pevně do finále Cardiff.
Portugalsko dopředu bylo předmětem píšťalky od domácích fanoušků na mnoha místech během sezóny, ale on je touží po tom, aby se zastavil. Ronaldo otevřel bodování s hlavičkou po pouhých 10 minut předtím, než dva pozdní góly položily na kravatu velmi odlišnou pleť, protože madridská evropská nadvláda nad jejich městskými rivaly - kteří porazili finále v letech 2014 a 2016 - pokračovala.
32letý chlápek se chlubil týmovými kamarády za výkon, který jim řídí kravatu směřující do dalšího týdne druhé nohy. "Tým byl nesmírně obtížný, byl jsem na řadě, když jsem měl gól, ale tým byl fenomenální," dodal Ronaldo.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum