Atletico Madrid 1-0 Leicester City

Go down

Atletico Madrid 1-0 Leicester City

Post by Admin on Thu Apr 13, 2017 5:13 pm

Antoine Griezmann kontroverzní první polovinu trest podal Atlético Madrid těsnou 1-0 vítězství nad odvážné Leicester v jejich Ligy mistrů čtvrtfinále první etapy. Francie útočník byl faulován mimo krabici Marc Albrighton, ale rozhodčí Jonas Erikssson ukázal na místě - ještě lišek evropské naděje zůstat naživu.
Bylo to deja vu pro Leicester po dalším pochybným trestu u Vicente Calderon pomohl srazit je z Poháru UEFA v roce 1997. Tam byly ozvěny z roku 1997 - kdy Delfi Geli klesly mírně pod Steve Guppy je výzvou k vítězství trest v jejich Poháru UEFA schůzi - ale Griezmann ignoroval diskusi porazit Kasper Schmeichel.
Atletico zasloužené vedení, ne-li otevření a Koke přistoupil k tomu, že na 2-0, když se připoutá široká z 25 yardů. Leicester držel pevně před přestávkou, s Albrighton střelby široká a Andy král nahradil Shinji Okazaki v intervalu s šéfem Craig Shakespeare hledá cestu zpět. Atletico hrál hlubokou linku anulovat Jamie Vardy hrozbu když ho šéf Diego Simeone označila jako hlavní nebezpečí před zápasem.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum