Luke Shaw na cestě k vykoupení po displeji Sunderland

Go down

Luke Shaw na cestě k vykoupení po displeji Sunderland

Post by Admin on Mon Apr 10, 2017 5:46 pm

Jose Mourinho udělal pět změn na 50. soutěžní hra po boku své sezony, ale zároveň brankářem De Gea nepřítomnost byla až do zranění, Spojené šéf rozhodl otočit hráče před čtvrtečním Europa League čtvrtfinálovém první etapy s Anderlecht.
Luke Shaw dělal návrat překvapení jen několik dní poté, co Mourinho zpochybnil závazek full-zpět a vydal leštěný výkon jako Red Devils protáhl svou neporazitelnost Premier League běh na 21 her.
V přední části sledování Anglie manažer Gareth Southgate, založil velkou šanci na Marouane Fellaini, vyrobený kapitán na den čtyři měsíce poté, co byl vypískán vlastními fanoušky. A živý příspěvek Shawa také pokus na branku a přihrál Mkhitaryan aby 2-0.
To bylo říkal, když Mourinho dal 21-letý zaslouženou poplácání po zádech, když byl nahrazen s United zcela pod kontrolou, brzy poté, co Ndong náhodou stál na kotníku. Otevření cíl Ibrahimovic bylo potěšení, spinning od Billyho Jonese před ohýbáním domov mimo oblast.
No Sunderland hráč dotkl míče při Mkhitaryan zdvojnásobil vedení 45 sekund až do druhé poloviny s nízkou výstřel, zatímco náhrada Rashford dokončil jemnou protiútok do slotu svůj první ligový gól od 24. září.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum