Naples žádný plánuje rozšířit Reina

Go down

Naples žádný plánuje rozšířit Reina

Post by Admin on Fri Mar 17, 2017 4:54 pm

Naples vedení nehodlá prodloužit stávající smlouvu s vedoucím akčního Pepe Reinola. Chcete-li opustit údajně není daleko od Dries Mertens, Partenopea nebo v úmyslu udělat s ním jako křídlo Lorenzo insigne.
Pepe Reina je jedním z favoritů fanoušky Naples po příští sezoně, ale španělský brankář Naples odejde. Gazzetta dello Sport říká, že pro řízení vztahů a Reina přichází do přirozeného konce.
Reina, současný vůdce Partenopeo, Neapol má smlouvu až do léta 2018. Po tom, bude hledat nové vedení. Naopak, vypadá to lépe, v případě, že prodloužení smlouvy s Lorenza Insigneho. To ještě vyžaduje pět milionů eur ročně, k obětování vedení. Ale teď se bavíme o modelu Insignia bude podepsat smlouvu na tři miliony eur ročně se spoustou bonusů.
Insigne v Neapoli zůstat minimálně do roku 2021, smůlu a mají týmy, které mají zájem o to, proto, AC Milán, Arsenal a Dortmund.
V současné době, a spekuluje o smlouvě o Dries Mertens. No, zdá se, že belgický útočník nová smlouva v Itálii nepodepíše. Mertens zažívá skvělou sezónu a chce rychle zaplatit svah. Mít příliš souhlasit, navíc chtěl dát buy-out klauzule smlouvy.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum