Barcelona se přestěhoval do do jednoho bodu Real Madrid

Go down

Barcelona se přestěhoval do do jednoho bodu Real Madrid

Post by Admin on Thu Feb 09, 2017 4:44 pm

Barcelona pohyboval v rozmezí jeden bod Realu Madrid na vrcholu La Liga s vítězství nad Athletic Bilbao. Paco Alcácer zaznamenal svůj první La Liga cíl pro Barcelona na vzácné startu, s Luis Suarez odpočíval, když se otočil domácí Neymar kříž z 10 yardů. Lionel Messi zdvojnásobil náskok, když porazil Athletic chovatel Gorka Iraizoz na své blízké poštou z pravicového volného kopu.
A Aleix Vidal pečetil výhru po sólo běh kolem několika obránců. Jeho cílem znamenalo, Barca se stal prvním Evropanem skórují 100 krát ve všech soutěžích v této sezoně, s Monaco také dosažením mezník později odpoledne. Real Madrid, jehož plánovaný zápas pryč Celta Vigo v neděli bylo odloženo z důvodu poškození bouří na stadionu pořadatelů, mají dvě hry v ruce na Barca.
Sevilla, kteří jsou tři body za Barcelona hostit Villarreal v neděli. Za čtvrté-umístil Atletico Madrid porazili Leganes 2-0, přičemž Fernando Torres vstřelil své první dva góly La Liga od září. V sobotní druhé La Liga utkání, Sergi Enrich skóroval dvakrát Eibar vyšplhala na sedmé místo s 4-0 vítězství v 10-man Valencia, který měl Carlos Soler poslal pryč, zatímco Espanyol vyhrál 1-0 v Malaze.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum