Argentina vpřed vede mediální bojkot před pohledávkami Lavezzi marihuany

Go down

Argentina vpřed vede mediální bojkot před pohledávkami Lavezzi marihuany

Post by Admin on Thu Nov 17, 2016 6:38 pm

Lionel Messi vedl družstvo Argentiny v mediální bojkot následující "hrobu" tiskových zpráv o týmu a jejich nedávné formě. 29-letý oznámil zákaz poté, co vstřelil v boku je 3-0 Světového poháru kvalifikačním vítězství nad Kolumbie. Zpráva rádio uvedl, že útočník Ezequiel Lavezzi kouřil marihuanu po tréninku, který popírá.
Messi a 25-man squad vyšel z tiskové konferenci po Colombia hry. Bylo také oznámeno, že Lavezzi je v současné době rozhlasový reportér k soudu nad obviněními.
Argentina byla kritizována po jejich 3-0 porážku Brazílii v pátek ale jejich vítězství nad Kolumbie přesunula až na páté místo a zpět do kvalifikační tvrzení. Horní čtyři v Jižní Ameriky skupinu přesunout rovnou do finále, zatímco páté místo splňuje podmínky pro mezikontinentální play-off. Jinde ve skupině, Arsenal předal Alexis Sanchez skóroval dvakrát Chile porazili Uruguay 3-1, aby zůstali na třetím místě.
Chile byl varován Arsene Wenger, že by bylo "sebevražedné" hrát Sanchez ledaže by byl úplně fit poté, co se zranil sval v tréninku. Nicméně Sanchez hrál 85 minut a podle všeho být fit pro Arsenal utkání Premier League proti Manchesteru United v sobotu.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum