Mata a Fellaini ruka Red Devils výhoda v EFL poháru semi-final

Go down

Mata a Fellaini ruka Red Devils výhoda v EFL poháru semi-final

Post by Admin on Wed Jan 11, 2017 5:35 pm

Tygři, vyčerpané zranění, postavit impozantní odolnost vůči Jose Mourinho je in-formě Red Devils, ale byla porušena dvakrát ve druhém pololetí, Juan Mata a Marouane Fellaini síťoviny.
Fellaini pozdní gól znamená Marco Silva muži jsou na velké nevýhodě před druhým nohu, protože věděl, že je třeba se bránit z deficitu dvě branky, mají-li dosáhnout Wembley.
Rashford a Rooney oba šli zavřít, než Maguire měl pokus uložený De Gea poté, co silný jízdě vpřed. Nicméně, to bylo hostitelé, kteří měli ujala vedení, Mkhitaryan nějak střelby široký zblízka po odvedená práce z Mata v levé části plochy.
Pogba kroutil nádherný přímý kop na sloupku, s Jakupovic biti, a Rashford udělal výborně porazit trupu obranu s mocným běhu, před návštěvou svého podřez zachytil na pokutového kopu. A tlak se vyplatila s United vstřelil druhý gól - cíl, který klade Red Devils zcela pod kontrolou z tie.Martial vytvořila prostor na levé straně, a podařilo se krmit se k míči Darmian, který přešel do prostoru, s Fellaini looping záhlaví přes Jakupovic a do zadní části sítě.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum