Manchester United a jejich reakce na nezdar

Go down

Manchester United a jejich reakce na nezdar

Post by Admin on Thu Jan 05, 2017 4:06 pm

Comeback vítězství, pozdní vítězové a příznivci opozice pláč faul o údajné podjatosti od rozhodčích; můžete vidět, proč tento proud běh Manchester United podobě nabízí připomenutí týmů Alex Ferguson je sezón minulosti. Vše, co nyní potřebujeme, je pro Mourinho syn, aby se stala druhořadou fotbalová liga manažer a máme celou sadu. Hanba Jose Mourinho Jr. je jen 16 let.
Kromě jednoduchých srovnání, vítězství nad Middlesbrough byl významný pro United. Podívejte se na předchozích příležitostech oni připustili první gól ze hry v běhu sahající do září 2015: West Ham (h), Watford (a), Manchester City (h), West Ham (a), Tottenham (a) , West Brom (a), Sunderland (a), Southampton (h), Stoke (a), Norwich (h), Bournemouth (a), Leicester (a), Arsenal (a). V těchto 13 her, během kterého Spojené zaostali, vzali jen dva body. To je žalostné reakci na neúspěch.
Middlesbrough byl jiný. United odpověď na připustí nebylo rozpadnout, ale táhnout za jeden provaz. Když Anthony Martial na dostřel brány, Paul Pogba vítěz byl jen kousek. Dozvěděli jsme se více o duševní síle Mourinho United v tom, že 25 minut, než v 270 proti West Brom, Sunderland a West Ham.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum