Tyto výbuchy, které přesvědčily Real Madrid prodat James Rodríguez

Go down

Tyto výbuchy, které přesvědčily Real Madrid prodat James Rodríguez

Post by Admin on Fri Dec 23, 2016 4:25 pm

James Rodriguez se £ 63million Real Madrid záložník, který spadl dolů hierarchii na Santiago Bernabeu, byl těžce spojený s převodem do Premier League. Real Madrid superstar James Rodriguez vypadá, jako by on mohl být na cestách v lednu. Hvězda světového poháru v roce 2014 ukázal, že je otevřený k přepínači mít dospělý frustrovaný při jeho nedostatku hrací doby na Bernabeu.
Chelsea ukázal jako jeden z favoritů na jeho podpis - ale přesto postavení hvězdy Jamesův existují otazníky o tom, zda Antonio Conte skutečně potřebuje kolumbijské.
Takže jsme se podíval do svých statistikách a ve srovnání s ním se současnými možnostmi Ofenzivní záložník Chelsea určit, zda James představuje inovaci nebo by byl zbytečný luxus. Následující obrázky jsou založeny na příslušném formuláři ligy pouze z tohoto období.
James má jen jeden ligový gól do jeho jméno zatím v této sezóně, ale na jeho obranu on hrál daleko méně minut, než Chelsea dopředu. Pod Zinedine Zidane James vystupoval v osmi La Liga her tohoto termínu, hrající přibližně polovina minuty taktovaný zvýšil o Willian a Pedro.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum