Když Liverpool jsou nejblíže challengers vedoucím Chelsea na Vánoce

Go down

Když Liverpool jsou nejblíže challengers vedoucím Chelsea na Vánoce

Post by Admin on Tue Dec 20, 2016 5:33 pm

Když Liverpool jsou nejblíže challengers vedoucím Chelsea na Vánoce. Ne, když jsou čtyři body před pátou téměř v polovině sezóny. Ne, když jsou sedm bodů před za Manchester United tým musí čelit příští měsíc. Dobré týmy vyhrát při hraní špatně, Klopp by se říci. Nemluvě o vítězství v zemi, kde titul soupeř ztratil pět dní dříve.
Pro Everton, představení, která prakticky odráželo to Arsenal ve středu v Goodison. Začali jasně ale nedokázal plně využít, když na vrcholu. Po poločase byli skořápka, co bývaly, což opozice vůči jejich vyrušit a ovládat míč a zároveň poskytuje jen málo útočnou hrozbu jejich vlastní. Stejně jako za Arsenal, hra měla žihadlo v ocase, který opustil tým, který si zaslouží jeden bod s špičkové úrovni. Cítím se pohodlněji o psaní "jeden krok vpřed a dva zpět více" než já před pěti dny.
Ronald Koeman by si myslel, že porazí Arsenal stále nespokojené vlky ze dveří, ale může znovu myslet teď. Dva velké vzdálenosti výlety proti Leicesteru a Hull čekají před domácím zápasem proti svému starému klubu. Nepodaří získat pět nebo více bodů a Koeman by mohly být skutečně v místě obtěžovat.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum